İddaa Kuponu Nasıl Doldurulur?, İddaa Kuponu Nasıl Yapılır?, İddaa Kuponu Nasıl Yazılır?, İddaa Kuponu Nasıl Doldurulur Resimli Anlatım, İddaa Kuponu Nasıl Doldurulur Resimli

İddaa Kuponu Nasıl Doldurulur?

İddaa Kuponu Nasıl Doldurulur?

Her takipçimize, ziyaretçimize yeni bir günden merhabalar diyorum. Zaman kaybetmeden her gün sizlerle olmaya çalışıyorum. Bugün ise çok özel bir yazı başlığı ile sizlerleyim. İddaa kuponu nasıl doldurulur merak edenleriniz vardır değil mi? Aynı benim 18 yaşlarımdaki halimdeki gibi bir düşünce ile kuponun nasıl doldurulacağı hakkında bilgisi olmayan arkadaşlarımız vardır muhakkak. İlk defa iddaa oynamaya başladığımda hatta kuponu ilk defa elime alıp işaretlemeye kalktığımda bu nasıl oluyor diye bayağı kafam karışmıştı. Ama alışıyor tabi insan sonradan. O yüzden sıkıntı yok. Şimdi size bu iddaa kuponu üzerinde yapılan işaretlemeleri resimli olarak da vermeye çalışacağız. Çünkü resim işin içine girince her şey çok daha anlaşılır oluyor. Bir de akılda kalıyor böyle. O yüzden hiç daha fazla uzatmadan örnekleme yapmak istediğim bir maç üzerinden devam edelim.

İddaa Kuponu Nasıl Yapılır?, İddaa Kuponu Nasıl Yazılır?, İddaa Kuponu Nasıl Doldurulur Resimli Anlatım, İddaa Kuponu Nasıl Doldurulur Resimli

1000 TL Bonus
1000 TL Bonus
1000 TL Bonus
3000 TL Bonus
5000 TL Bonus
500 TL Bonus
200 TL Bonus
500 TL Bonus
1500 TL Bonus
1500 TL Bonus
2000 TL Bonus
5000 TL Bonus
1000 TL Bonus
100 Free Spin
900 TL Bonus
2500 TL Bonus
1000 TL Bonus
1000 TL Bonus
600 TL Bonus
10.000 TL Bonus

İddaa kuponu üzerinde anlatmak istediğim resimli anlatım için ilk yapmamız gereken şey bir maç tahmininde bulunmaktır. Ben de buradan kafadan atacağım bir kaç maçı ve sonucunu belirteceğim. Maçlarımız sırasıyla;

456 – Sivasspor – Trabzonspor (MS2)

457 – Real Madrid – Barcelona (MS1)

458 – İnter – Roma (MS0)

459 – Galatasaray – Fenerbahçe (MS2)

Verdiğimiz takımlar arasında oynanan müsabakalarımız olsun. Bunlara bir de kodları verdim. Yani kupona işaretlememiz gereken kodları (456 – 457 – 458 – 459) belirttim. Ardışık sayılar olduğu için işaretlemesi de kolay olacak. Aşağıda görüldüğü gibi bu maçları kodluyoruz.

İddaa Kuponu Nasıl Doldurulur?, İddaa Kuponu Nasıl Yazılır?, İddaa Kuponu Nasıl Doldurulur Resimli Anlatım, İddaa Kuponu Nasıl Doldurulur Resimli

Bu maçlar gibi 4 tane karşılaşmayı kupona yazdığımızı düşünelim. Sonuçta tek maç da yazabiliyoruz ama maç sonucuna maalesef oynayamıyoruz. İddaada tek maç oynamak için özel etkinlikler oluyor. Ancak o zaman tek maça kuponda yer alıp doldurulabilir. Tek maç afişleri de zaman zaman gerek bayilerde gerekse iddaa sitelerinde gördüğümüz yegane olaylar arasındadır. 4 adet maçı kupona maç sonucu olarak oynadıktan sonra geliyoruz misli işaretlemeye.

Kuponda en alt kısımda misli işaretleme yeri var. Buradan kaç katı kazanmak istiyorsanız o sayıyı işaretlemelisiniz. Örnek verecek olursak yazdığımız maçların toplam oranları 8 olsun. Yani 4 maç yazmışız. Bunların oranları kendi arasında çarpılınca 8.00 oran yapsın. Diyelim ki 100 TL yatırmak istiyoruz kuponumuza. Yukarıdaki resimli misli kısmında da görüldüğü üzere 100’ü işaretliyoruz. Kuponumuz için gereken her şeyi yaptık şu ana kadar. Önce maçlarımızı yazdık. Sonra kupondaki yerleri için doldurduk, işaretledik, yazdık. Artık adı her neyse onu yaptık. Sonra misli kısmından yatırmak istediğimiz ücreti de karaladık. Umuyorum ki buraya kadar anlaşılmayan bir yer yoktur.

İddaa Kuponu Nasıl Doldurulur?, İddaa Kuponu Nasıl Yapılır?, İddaa Kuponu Nasıl Doldurulur Resimli Anlatım, İddaa Kuponu Nasıl Doldurulur Resimli

Her şey bittikten sonra da yerimizden kalkıp kupona yatırmak istediğimiz miktarı iddaa bayi çalışanına veriyoruz. O da bize iddaa makinesinin onaylamış olduğu, özel kupon kodunun yer aldığı bir kupon veriyor. Arkadaşlar, en basit haliyle iddaa kuponu nasıl yapılır anlatmaya çalıştım. Bunları daha da uzatabilirim. Ben en basit şeklinde anlattım. Siz diyelim ki sistem oynayacaksınız. O zaman işler biraz daha uzuyor. Onun da diğer konularımızda açıklamasını yaptık. Site içinde sistem diye aratırsanız paylaşımlarımı görebilirsiniz. En resimli ve görsel hali ile iddaa kuponuna dair bazı işlemleri açıkladım. Eğer ki sizler iddaa oyununu online oynamak istiyorsanız size sunduğum iddaa sitelerine gelerek de en yüksek iddaa oranlarından kuponlarınızı hazırlayabilirsiniz. Bonuslar da sizin ekstranız olur. Hepinize en güzel kazançlarınızın olduğu, bol tahminli günler diliyorum.

“İddaa Kuponu Nasıl Doldurulur?” üzerine 34 yorum

 1. merhaba arkadaşım biraz acayip olabilir yada anlamadın mı dersin belki ama bu misli yani vereceğimiz paramı orada 2 3 4 seçenekleri falan var 2 seçersek 2 liramı ödüyoruz yoksa yatıracağımız parayı iddadaki görevliye mi söylüyoruz söylediğim gibi affınıza sığınıyorum biraz acayip soru :))

  1. Aslında bu dediğin gibi kötü bir soru değil 🙂 Kuponuna diyelim ki 5 maç yazdın. Hepsini işaretledin. En alt kısımda misli denen yerde dediğin gibi 2-3-4 şeklinde devam eden bir rakam kısmı var. Şu an kupon yapanlar en az 3 TL oynamak zorunda. Bu demek oluyor ki normal bir kuponda 3 katı alınmış olunuyor. Ama şöyle bir durum var; diyelim ki normal bir kupon yaptın ve misliden 2’yi işaretlemek istiyorsun, bu ortadan kalktı artık. Bu yüzden misli 2 seçeneği düz kuponda (maç sonucuna oynanan bir kuponda) oynanamaz oldu. Normal bir kupon 3 TL ediyor. Ama şöyle anlatayım sana, diyelim ki bir kupon daha yaptın ve bu kuponda açık oynadın. Yani 5 maç yazıldı ve sen bir maçı açık çifte şans oynadın. Normalde bu kuponun ederi 2 TL oluyordu. Ama iddaa oyuncularına getirilen bu 3 TL zorunlu oynama yüzünden misli kısmında 2’yi işaretleyip 4 TL vermek zorundasın. Kupona yatırılan para 3 TL’nin altında olamaz.

 2. her sey ii güzel hoşda kardeşim bn ilk defa oynucam bu iy ms a ü b gibi kısaltmalar ne oluo yanlış bişey sorduysam kusurma bakmayın 🙂

  1. Öncelikle kardeşim, iy – ilk yarı demek oluyor, ms – maç sonucu demek oluyor, a – alt, ü – üst anlamına gelir. Sormak istediğin başka bir şey varsa cevaplayabilirim.

  1. Ç harfi çifte şans demek oluyor. Yani bir maça sonuç olarak hem 1 hem de 2 oynama imkanı sağlar. 2-3 demek bu maçta 2 veya 3 gol olacak demektir. 4-6 ise tahmin yaptığınız maçta 4 ile 6 arası gol olacaktır demektir. En altta bulunan 2-3-4-5 seçenekleri ise size sunulan sistem oynama şekilleridir.

 3. bır sey sorucam en az 4 mac oynanıyor dedınız ben bı sıtede hazır kuponu oynamak ıstıyorum sıtede 2 mac yazılmıs yanı 2 mac oynanabılıyormu? cevabınızı acılen beklıyorum 🙂

  1. 2 maç oynayabilirsiniz, evet. Ama bu iki maçın ilk yarı ve ikinci yarı tahminlerde oynanmış olması gerekiyor. İy/Ms şeklinde oynamanız gerekiyor.

 4. tesekkur edıyorum 🙂 bır sey daha sorucm dıyelımkı ılk yarı 0-0 mac sonu 1-1 nasıl ısaretlıcez ?

  1. Rica ederim, kupondaki ilk yarı kısmındaki 0 rakamını ve MS yani maç sonucu bölümündeki 0 rakamını işaretlediğiniz an ilk yarı berabere, ikinci yarı da berabere bitecek manası çıkar ortaya…

 5. çok tesekkur edıyorum 🙂 yani iy/ms maclarında hangı takımın kazandıgı belırtılmıyor sadece gol sayısı belırtılıyor herhalde?

  1. İlk yarı ikinci yarı için bir tahmin yapmak demek; bir maçın hem ilk yarısı tahminini bilmek, hem de ikinci yarı tahminini bilmek demektir. Gol sayısı ile alakalı olan bir durum değil bu. Gol sayısı ile alakalı olan durum skor oynamaktır.

  1. 535 kodlu maçı 0/2 olarak oynamak istemeniz demek ilk yarı berabere ikinci yarı ise deplasman takımının önde bitireceği manası ortaya çıkar.

  1. Alt üst konuları için sitemizde arama yapabilirsiniz. Arama kutusuna ” alt ” yazmanız durumunda tüm konulara göz atma şansınız olacaktır.

 6. Şimdi bir sorum olacak size iki takım var ev sahibi deilde öbür takımMs –2 yenecek diye işaretlememmi gerekiyor

 7. Yani evsahibi deilde öbür takımın yeneceğini tahmin ettim ms olarak –2 gol atacak da dedim bu şekildemi oynamak gerek

  1. Muharrem bey, maç sonucu olarak eğer deplasman takımı kazanacak diye oynayacaksak bu oyunu, kupon içinde MS bölümünde 2’yi işaretlemeniz lazım. 2 gol atacak demiş iseniz bu skor oynamaya giriyor.

 8. ARKADAŞLAR NESİNE.COM İDDAA SİTESİNDEN KUPON YAPIYORUM FAKAT SEÇİMLERİNİZİN ARASINDA SPOR TOTO MERKEZİ BAHİS SİTESİNİN AYNI KUPONDA YER ALMASINA İZİN VERMEDİĞİ BASKETBOL VE FUTBOL ETKİNLİKLERİ VAR DİYOR BUNA ENGEL OLAN MAÇLARI NASIL ANLIYABİLİRİM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

  1. Birden fazla alt ve üst denebilecek olasılık var iddaada. 0.5 üstü altı, 1.5 üstü altı, 2.5 üstü altı, 3.5 üstü altı gibi.

   0.5 üstü – En az 1 gol olacak,
   0.5 altı – Maçta gol olmayacak,
   1.5 üstü – Müsabakada 2 gol ve fazlası olacak,
   1.5 altı – Sadece 1 gol olacak veya hiç olmayacak,
   2.5 üstü – 3 gol ve fazlası olacak,
   2.5 altı – Maç içerisinde en fazla 2 gol olacak,
   3.5 üstü – 4 ve daha fazla gol manasında,
   3.5 altı – 3 ve daha az gol anlamındadır.

  1. 2.5 üst oynamak için ”Ü” yazan yeri işaretlemelisin Mahmut. Eğer 2-3 gol seçersen maç içinde 4 gol olursa kuponun yatar.

  1. Tek maç kuponları uzun zamandır vermiyoruz Yunus. Ama paylaşılan bahis şirketlerinde her maç tek maç oynanır. Sadece derbiler değil.

 9. Kardeşim bişey sorcam mesela şöyle bi maç olsun
  455-Galatasaray-sivas spor bunda 1i işaretlersek Galatasaraya mı vermiş oluyoruz maçı yani Galatasaray kazanır mı demek oluyor yanlış bişey sorduysam kusura bakma

 10. reis youwın.com bağis sitesini öneriyonmu ona göre kayıt olcam güvenilirmi reis ben biraz yabancıyımda böyle şeylere cevaplarsan sevinirim sağlıklı günler dilerim..

  1. Kaliteli, lisanslı, güvenilir olduğunu düşündüğümüz için yayına aldık. Senelerdir bir sorun yaratmadı youwin firması.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE