İddaa Maç Ertelenirse, Yarıda Kalırsa, İptal Olursa, Tatil Edilirse Ne Olur?

Çoğu kişinin iddaa oyununa olan yakınlığını baz alırsanız maçlara olan yoğunluğun ne kadar çok olduğunu görebilirsiniz. İddaada maç ertelenirse, yarıda kalırsa, tatil edilirse, iptal olursa ne olur soranlar bu yüzden oldukça fazla oluyor. Çok büyük bir ilgi yaşandığından dolayı maçların yarıda kalması veya talik edilmesi kuponlar için kabus anlamına gelmektedir.

iddaa maç ertelenirse ne olur?, iddaa maç yarıda kalırsa ne olur?, iddaa maç tatil edilirse ne olur?, iddaa maç iptal olursa ne olur?

1000 TL Bonus
1000 TL Bonus
1000 TL Bonus
3000 TL Bonus
5000 TL Bonus
500 TL Bonus
200 TL Bonus
500 TL Bonus
1500 TL Bonus
1500 TL Bonus
2000 TL Bonus
5000 TL Bonus
1000 TL Bonus
100 Free Spin
900 TL Bonus
2500 TL Bonus
1000 TL Bonus
1000 TL Bonus
600 TL Bonus
10.000 TL Bonus

Kuponlarınızı elbette yırtmamalısınız, çünkü iddaada bu tür durumlar için bazı önlemler alınmış durumda. Özellikle de İngiltere alt liglerinde kötü hava koşulları nedeniyle maçların tatil edilmesi çokça yaşanmaktadır. Maçın oynanmadan tatil edildiği de olmaktadır. Kuponlara geçecek olursak sıralamayı yapalım, dikkatlice okuyunuz lütfen.

  • Düz kupon yapanlarda en az 3 maçlık kupon oluşturulduğunu düşünecek olursak maçın biri iptal edildiği için 2 maça düşecek maç sayısı. Böyle durumlarda iddaa kupon bedeli geri ödemektedir.
  • Düz kuponlara ek olarak 4 ve üzeri maç olursa oran 1.00 kabul edilecek.
  • Tek maç oynayanlar aynı şekilde kupon parasını geri alacaklar.
  • Sistem oynayanların durumu ise daha karışıktır. Çünkü sistem 2 3 oynanırsa 1 maçı bilip diğeri ertelenirse yine tam bir kupon oluşmadığı için kupona yatırılan parayı geri alırsınız.
  • Sistem çeşitlerinden bir diğeri olan sistem 1 9 oynanırsa ise işler daha çok karışır. Banko yazılan maçın mı iptal olduğu yoksa bankolar dışında alta yazılan maçlardan birinin mi tatil ediliği çok önem arz eder. Bunların hepsini yorum kısmından yazarak iletebilirsiniz.
  • Skor oynayanlar için de durum çok değişmiyor. Tek maça skor oynanabildiği için maçın yarıda kalması ve 24 saat içerisinde oynanmaması durumunda kuponun parasını alırsınız. Ancak skor tahminlerinizden oluşan kuponunuzda 2 ve üzeri maç yazılmış ise ve en az 2 adeti tutmuşsa bu tutan iki maçtan biri iptal edilse de para alacaksınız. Oran 1.00 kabul edilecek ve diğer tutan maçın oranıyla birlikte çarpılacak.
  • Konunun özetine inersek; bir maç 90 dakika oynanmadan hangi koşuldan ötürü olursa olsun ertelenip yarıda kesilirse 24 saat içinde oynanırsa kuponu etkilemez. Ancak 24 saat yani bir gün içerisinde oynanmaz ise kupondaki oran 1.00 olacak ve çoğu kişinin kazancını düşürecektir.

Normal iddaa kuponlarında bu tür maçlar yaşandığında herkesin kafası karıştığı için açıklık getirmek istedik. Daha fazla açıklanmasını istediğiniz sual olursa iletin lütfen.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE